HİZMETLER
Web Site Tasarımı

Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ve trendleri takip ederek masaüstü ve mobil platformlarda sorunsuz çalışacak şekilde üretiyoruz. Farklı iş kollarından müşterilere hizmet veren Creamum, kendini tekrar etmeyen, tasarımlarında özgün, sürekli yeni ve farklı olmayı amaç edinir. Kurumsal web tasarımından online alışverişe; portal siteden mobil site arayüzüne kadar bir çok alanda çözümler sunar.

Web Yazılım Geliştirme

Geliştirme ve uygulama konusunda kullanıcı beklentileri gözetilerek, kullanışlı, amaç ve hedeflere yönelik yeni teknolojilerle oluşturulmuş programlama alt yapıları geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz sağlam alt yapılar ile müşterilerimize dijital dünyada rekabet avantajı sağlayan, pragmatik bir alt yapı ile planlı şekilde web yazılım hizmeti sunuyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Özel olarak geliştirdiğimiz Padişah İçerik Yönetim Sistemi ile web sitesi güncellemeleri daha kolay ve hızlı yapılabilir. Kolay kullanımı ve sade ara yüzü ile kampanya görseli değiştirme, sınırsız ürün ve kategori ekleme; proje, hizmet ve haber gibi tüm içeriklerin değiştirlmesi ve güncellenmesi yapmak çok daha kolaydır.

Mobil Uygulamalar

Her geçen yıl kullanıcı sayısı sürekli artan mobil cihazlara uygun, müşterilerimizin dijital iletişim stratejisi için farklı platformlarda çalışan mobil uygulamalara imza atıyoruz. Android, IOS platformlarına özel geliştirdiğimiz uygulamalar ile mobil teknolojisi sayesinde çok daha geniş kitlelere daha kısa sürede ulaşma imkanı sağlıyoruz. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Gerçekleştirdiğimiz web site projelerimiz için dijital pazarlama kanalı olarak, arama motorlarında daha yüksek performans elde etmek için, İçerik Yönetim Sistemi ile bütünleşik çalışan, site trafiğinin organik şekilde artmasını sağlayan Arama Motoru Optimizasyonu yapıyoruz. Amacımız müşterilerimizin online platformda daha etkin yer almalarını sağlamak.

E-Ticaret

Son zamanlarda artan internet kullanıcısına paralel olarak hızla artan E-ticaret üzerinden alışveriş dijital pazarlamanın en etkin yöntemlerinden biri oldu. Hazır kalıpların dışına çıkarak geliştirdiğimiz E-ticaret alt yapımız ile “dijital dünyada bende varım” iddiasında bulunan müşterilerimize E-ticaret web siteleri hazırlıyoruz.

Dijital Strateji

İhtiyaçlar doğrultusunda araştırma, bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak iş ortağı olduğumuz müşterilerimize uygun öneriler sunuyoruz. Etkili çözümler üretmek, marka ve ürünlerin pazarlama hedeflerini çok iyi analiz ederek çözümler sunuyoruz, yaratıcı ve yenilikçi stratejiler belirliyoruz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya ile hedef kitle ile müşterilerimiz arasındaki iletişimi kuvvetlendiren, fark yaratan, duruma en uygun sosyal medya içerik ve stratejileri geliştirerek duruma en uygun çözümler üretiyoruz. Her müşterimizin sosyal medyadaki var olma amacına, kurumsal kimliğine ve hedef kitlesine uygun, pazarlama stratejisi belirledikten sonra iletişim dili geliştiriyoruz.

Internet Reklamcılığı

İyi bir web sitesine sahip olmak kadar web sitesinin trafiğini artırmak için kullanılan mecralar da önemlidir. Başta banner reklamları olmak üzere Google Adwords, Facebook reklamları, E-Mail Pazarlama(marketing), viral kampanya pazarlama yöntemleri ile iş ortağı olduğumuz müşterilerimizin ürün veya hizmetlerine doğru hedef kitleden daha çok kişinin erişim imkanı olur.